Logo Leśnickie Archwium Społeczne
A A A PLENDE

Zapraszamy na 4. edycję wrocławskiego Festiwalu Herbaty „Czaisz?”, która odbędzie się przy pięknej pogodzie na tarasach leśnickiego zamku (w razie deszczu schowamy się do zamku). Przygotowujemy dla Was moc atrakcji związanych z herbatą.

Tradycyjnie pojawią się herbaciani kupcy ze swoimi najlepszymi sortami i gatunkami tej wspaniałej rośliny, będą ceramicy specjalizujący się z naczyniach do herbaty, także kombucha oraz stoiska z kuchnią azjatycką. Tegoroczną nowością będzie festiwalowe piwo z herbatą! Dlaczego mielibyśmy zabraniać wchodzenia na ścieżkę herbaty poprzez herbaciane piwo?
Planujemy dla Was także cykl warsztatów i prelekcji związanych z herbatą i kulturą picia. Będzie można poszerzyć swoją herbacianą wiedzę, nabyć nowe umiejętności i zdobyć ciekawe doświadczenia.

Jakby tego było mało, na koniec dnia szykujemy dla Was TEA PARTY, podczas którego odbędzie się klimatyczny koncert oraz wybrzmi DJski set w klimacie Orientu. Nie może Was tu zabraknąć. Czaisz?

 

Przez cały rok poszukujemy wystawców, rękodzielników, właścicieli małych, domowych manufaktur do współpracy przy organizacji Festiwalu herbaty CZAISZ?

Pytania? Zapraszamy do kontaktu: fantastyka@zamek.wroclaw.pl

Spotkanie przy czarce herbaty, warsztaty, ceremonie i Tea party!

Wstęp wolny
14.09-14.09

Zapraszamy do udziału w grudniowym Festiwalu herbaty!

30.07-30.11