Logo Leśnickie Archwium Społeczne
A A A PLENDE

Kontakt

Dyrektor OPT Zamek

Paweł Kamiński
pawel.kaminski@opt-art.net


Księgowość

Gabriela Regulińska – główna księgowa
tel. kom. 690 247 967
gabriela.regulinska@opt-art.net

Mariola Bątkiewicz – księgowa/kasa
tel. 71 349 32 81 wew. 23
mariola.batkiewicz@opt-art.net

Monika Borsuk – specjalista ds. kadr i płac
monika.borsuk@opt-art.net


Administracja 

Joanna Kot – kierowniczka
joannakot@opt-art.net

Żaneta Rykaczewska – specjalistka ds. organizacyjno-technicznych
zaneta.rykaczewska@opt-art.net

Magdalena Sterlus – specjalistka ds. administracyjnych
kom. 731 189 538
biuro@zamek.wroclaw.pl

Marlena Kaźmierczak – specjalistka ds. administracyjnych
marlena.kazmierczak@opt-art.net

Jagoda Jaroszewska – sekretariat
sekretariat@zamek.wroclaw.pl

Zbigniew Siwirski – elektryk
Marek Frączek – pracownik techniczno-porządkowy
Ewa Wielkopolska – utrzymanie czystości
technika@zamek.wroclaw.pl


Organizacja wydarzeń 

Agnieszka Rapir – kierowniczka
tel. 71 349 29 95 lub 71 349 32 81, wew. 22
projekt@zamek.wroclaw.pl

Dawid Bargenda – z-ca kierowniczki
dawid@opt-art.net

Joanna Boś – graficzka, organizacja wydarzeń
jbos@zamek.wroclaw.pl

Karolina Pomorska – organizacja wydarzeń
kom. 797 990 740
kpomorska@zamek.wroclaw.pl

Marta Konofol – organizacja wydarzeń
marta.konofol@opt-art.net

Marzena Muzyk – realizatorka dźwięku
mmuzyk@zamek.wroclaw.pl

Kamil Downarowicz – promocja
kamil.downarowicz@opt-art.net


Organizacja imprez i kontakt dla mediów
tel. 71 349 29 95
projekt@zamek.wroclaw.pl

Wynajmy
tel. 71 349 48 75, kom. 535 922 788
administracja@zamek.wroclaw.pl

Gazeta Leśnicka
tel. 71 349 32 81, wew. 26
gazeta@zamek.wroclaw.pl

 

SEKRETARIAT OPT ZAMEK

kom. 453 431 835
sekretariat@zamek.wroclaw.pl


Ośrodek Postaw Twórczych Zamek

pl. Świętojański 1
54-076 Wrocław

NIP: 8943202201
REGON: 524048053
RIK: 43/2023


NUMER KONTA PKO Bank Polski

87 1020 5226 0000 6102 0416 0636

Dane do przelewów zagranicznych

BIC/SWIFT: BPKOPLPW
IBAN: PL87 1020 5226 0000 6102 0416 0636

INFORMACJA, BILETY, ZAJĘCIA

tel. 71 349 32 81, wew. 29
info@zamek.wroclaw.pl

GODZINY OTWARCIA

Administracja
pn. – pt. 8.00 – 16.00

Galeria
pn. – pt. 10.00 – 20.00
sob. 9.30 – 17.30
niedz. 10.00 – 18.00

Recepcja, kasa
pn. – pt. 8.00 – 20.00
sob. 9.30 – 17.30
niedz. 10.00 – 18.00

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook | Instagram | YouTube | Wikipedia