Logo Leśnickie Archwium Społeczne
A A A PLENDE

***Mój Wrocław – warsztaty architektoniczne dla dzieci***

 

 

Zimową przygodę w Zamku rozpoczniemy  już 11 lutego, pracując z najmłodszymi na warsztatach architektonicznych, bazujących na wystawie prac wrocławskiego fotografika Andrzeja Paluchiewicza – Mój Wrocław 60/80.

Podczas warsztatów użyjemy recyklingowych materiałów do stworzenia  domów, kamienic i tych wszystkich elementów bez, których miasto nie może funkcjonować. Wytyczymy drogi, mosty i postaramy się znaleźć przyjazną przestrzeń dla każdego.

Warsztaty poprowadzi Ewa Sommer z Fundacji Miasto Demeter – etnolożka, ekolożka, animatorka stawiająca na pracę z dziećmi i rodzicami.

 

11 lutego 2023, godz. 11:00

wstęp wolny

Anna Pelczarska – Kowalczuk jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Studiowała też w Hull School of Architecture w Wielkiej Brytanii. Jest nie tylko uczestnikiem wystaw (m.in. Muzeum Architektury), ale sama także zajmuje się ich organizacją. Jest laureatką wielu konkursów plastycznych i architektonicznych. Od kilkunastu pracuje z dziećmi i młodzieżą, a od ponad czterech lat prowadzi pracownię plastyczną w Centrum Kultury Zamek.

KOSZTY:

wstęp wolny

info@zamek.wroclaw.pl

tel. 71 3493281

Zapisz

Zapisz