Logo Leśnickie Archwium Społeczne
A A A PLENDE

Dni Fantastyki

Dni Fantastyki (kryptonim: DF) to najstarsza impreza fantastyczna na Dolnym Śląsku – pierwsza jej edycja odbyła się w 2004 roku. Od tamtego czasu, z roku na rok przyciąga coraz więcej fantastycznych stworzeń – zarówno uczestników, jak i gości – pisarzy, filmowców, aktorów – w skrócie – twórców fantastyki! [Wierzcie mi lub nie, Rowling potwierdzi, że niektóre z nich naprawdę trudno złapać!] Z każdym rokiem ich liczba wzrasta, osiągnęliśmy już 9000 miłośników fantastyki z całego kraju!

Czy Dni Fantastyki będą dla Ciebie?

DF-y to pasja, którą dzielimy się ze wszystkimi odwiedzającymi. Naszą imprezę tworzymy dla ludzi zainteresowanych ogólnie pojętą fantastyką i popkulturą. Lubisz filmy, gry, kreskówki? A może wolisz czytać książki i komiksy, wolną ręką przesuwając pionki na planszy? Ta impreza jest dla Ciebie! Gwarantujemy Ci, że na pewno będziesz się dobrze bawił, a jedynym Twoim ograniczeniem będzie wyobraźnia!

A jeśli fantastyka nie jest Twoim hobby… Nic nie szkodzi! Pakuj plecak, wsiadaj w pociąg i przekonaj się na własnej skórze, o co tak właściwie w tej całej imprezie chodzi! Zwłaszcza, że w programie z pewnością znajdziesz sporo punktów z obszarów około fantastycznych.


Sponsorzy:


Patroni Honorowi:

 


Patroni Medialni DF-ów:

  


Partner Strefy dziecięcej:

 

 

 

Partnerzy programowi:

 


Specjalne podziękowania dla naszych lokalnych partnerów:

Rady Osiedla Leśnica

Szkoły Podstawowej nr 51

10. Wrocławskiego Pułku Dowodzenia

Parafii p.w. Świętej Jadwigi Śląskiej we Wrocławiu

Szkoły Autorskiej Saltando