Logo Leśnickie Archwium Społeczne
A A A PLENDE

Dydko i teatr – warsztaty plastyczne „Robimy kukiełkę” z Joanną Zagner (2 III) 

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku od 6 lat wzwyż na nasze inspirujące warsztaty „Robimy kukiełkę”! To wyjątkowa okazja dla małych twórców, którzy pragną odkryć świat teatru i sztuki plastycznej poprzez własnoręczne tworzenie kukiełki.

Warsztaty są zaprojektowane tak, aby rozbudzić wyobraźnię i kreatywność dzieci poprzez działanie praktyczne. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki tworzenia kukiełki od podstaw. Od projektowania i kształtowania materiałów, przez malowanie, aż po dodawanie detali, każdy etap będzie prowadzony pod okiem niezawodnej Joanny Zagner. Nasze warsztaty nie tylko uczą dzieci technik rękodzielniczych, ale także rozwijają umiejętności komunikacji, współpracy i wyobraźnię przestrzenną.

Gwarantujemy, że każda kukiełka stworzona podczas naszych warsztatów będzie wyjątkowa i pełna charakteru, odzwierciedlając osobowość i pomysły samego twórcy. Dodatkowo, nasze warsztaty  to również doskonała okazja dla dzieci do budowania nowych przyjaźni i rozwijania umiejętności społecznych poprzez zabawę i wspólne działanie. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały oraz atmosferę pełną radości i kreatywności. Nasze zajęcia odbywają się w przyjaznej, bezpiecznej przestrzeni, która sprzyja eksperymentowaniu i rozwijaniu talentów.

Nie czekajcie dłużej! Zapiszcie się już dziś na warsztaty „Robimy kukiełkę” i dajcie swojemu dziecku niezapomniane doświadczenie twórczego odkrywania sztuki teatru!

(Dzieci zostają na warsztatach bez rodziców).


 

WARSZTATY PLASTYCZNE Z JOANNĄ ZAGNER

2 marca 2024 (sobota)
godz. 11:00

OPT Zamek
pl. Świętojański 1, Wrocław

Wydarzenie na Facebooku

BILETY/CENA:

25 zł

KUP BILET

ZNIŻKI:

Z kartą Nasz Wrocław zniżka 20%

Nasz Wrocław Max zniżka 30%

Bilety ze zniżką Nasz Wrocław do kupienia tylko w kasie OPT Zamek.

Wydarzenie na Facebooku