PLENERY
Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa
impreza odbywa się w maju
W 2012 r. Festiwal odbędzie się w dniach 11-13 maja
Zapraszamy na stronę imprezy:
www.festiwaldobregopiwa.pl

W ciągu wieków piwo i jego proces produkcji ulegały zmianom, poddawały się nowym technologiom, nowinkom, a spożywanie piwa zaczęło wyznaczać nowe trendy w kulturze masowej.
Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa to powrót do korzeni, do tradycji związanych z warzeniem piwa o oryginalnym, wyszukanym smaku. Podczas festiwalu będzie można kupić i spróbować wielu rewelacyjnych piw, polskich i zagranicznych: piwa z browarów regionalnych, niepasteryzowane, piwa ciemne, jasne, pszeniczne, portery, stouty, belgijskie triple. Festiwal będzie znakomitą okazją do zapoznania się z gamą przeróżnych smaków piwnych, posmakowania, co w piwie jest naprawdę ważne i wartościowe. Będziemy serwować piwa prawdziwie warzone, nie „wyprodukowane” w fabryce.
Dobry smak i tradycyjne receptury produkcji pojawią się nie tylko przy degustacji piwa, na towarzyszącym Jarmarku zaprezentujemy również naturalne produkty regionalne, cenione za swój oryginalny charakter: chleby, wędliny, sery i inne.
Festiwal Piwa będzie miał charakter majowego pikniku. Zatem nawet ci, nie dla których będzie smakowanie złotego trunku znajdą coś dla siebie: koncerty, zabawy, konkursy z nagrodami, karczmę z pysznym jadłem, a dla najmłodszych – wesołe miasteczko i inne atrakcje!


































