Kalendarz imprez
  

KALENDARZ IMPREZ 2017

BRZDĄC NA ZAMKU

 

„Mali matematycy_ Objętość”

16 grudnia 2017, godzina 11:00 i 12:30*

 

Objętość - to temat ostatnich w tym roku warsztatów edukacyjnych z cyklu "Brzdąc na zamku - mali matematycy". Tym razem mali badacze sprawdzą m.in. czy wyższe naczynie ma większą objętość od niższego, a także ile kamieni zmieści się w słoiku.

 

 

 

 

 

 

ZAPISY: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/4891

• Czas trwania 60 minut

• Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 do 8 lat

• Wstęp - 15 zł (12 z aktywną Urban Card Premium)

 

*jeśli nie uzbiera się wystarczająco duża liczba chętnych nie odbędzie się spotkanie o godzinie 12:30

  

Brzdąc na zamku - mali matematycy.
Celem zajęć jest rozwijanie myślenia matematycznego, poznawanie i utrwalanie pojęć matematycznych, a także zastosowania matematyki w życiu. Dzieci uczą się matematyki poprzez zabawy muzyczne, plastyczne i ruchowe. Na zajęciach wzmacniamy koordynację wzrokowo-ruchową oraz wykonujemy dużo ćwiczeń manipulacyjnych, które doskonalą sprawność motoryki małej. Zachęcamy dzieci do koncentracji w trakcie wykonywanych zadań. Podczas dotychczasowych spotkań w cyklu "Mali matematycy" uczestnicy poznawali pojęcia: figur płaskich, długości i brył. Warsztaty dotyczące objętości kończą cykl matematyczny "Brzdąca na zamku".

 

ZAJĘCIA PROWADZĄ
Paulina
Jestem nauczycielką matematyki z zawodu i zamiłowania. Uczę w szkole ponadgimnazjalnej oraz w szkole nauczania MathRiders. Uwielbiam pracę z dziećmi i chętnie biorę udział w różnych wydarzeniach.  Moim celem jest pokazanie dzieciom, że zajęcia matematyczne to może być świetna zabawa i czas poznawania nowych rzeczy.

Marta
Mam na imię Marta i jestem studentką pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym. Uczę także matematyki metodą Helen Doron. Moją pasją jest edukacja alternatywna.

 

 

 

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.zamek.wroclaw.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ