Kalendarz imprez
  

KALENDARZ IMPREZ 2017

                       

 Brzdąc na Zamku „Mali matematycy - Długość”
         

18 listopada 2017, godzina 11:00 i 12:30* 

 

 

 

Zapraszamy na zajęcia o długości. Dzieci poznają jednostki miary: centymetr i metr.

Będą dokonywać pomiarów różnymi przyrządami do mierzenia długości oraz będziemy z dziećmi ćwiczyć szacowanie.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia matematyczne dla dzieci. Ich celem jest rozwijanie myślenia matematycznego, poznawanie i utrwalanie pojęć matematycznych, a także zastosowania matematyki w życiu. Dzieci uczą się matematyki poprzez zabawy muzyczne, plastyczne i ruchowe. Na naszych zajęciach wzmacniamy koordynację wzrokowo-ruchową. Mamy dużo ćwiczeń manipulacyjnych, które doskonalą sprawność motoryki małej. Zachęcamy dzieci do koncentracji w trakcie wykonywanych zadań.

 


ZAJĘCIA PROWADZĄ
Paulina
Jestem nauczycielką matematyki z zawodu i zamiłowania. Uczę w szkole ponadgimnazjalnej oraz w szkole nauczania MathRiders. Uwielbiam pracę z dziećmi i chętnie biorę udział w różnych wydarzeniach.  Moim celem jest pokazanie dzieciom, że zajęcia matematyczne to może być świetna zabawa i czas poznawania nowych rzeczy.

Marta
Mam na imię Marta i jestem studentką pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym. Uczę także matematyki metodą Helen Doron. Moją pasją jest edukacja alternatywna.

 

 Bilety 15 zł www.strefazajec.pl
  Czas trwania 60 minut
  Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 do 8 lat  

 

*jeśli nie uzbiera się wystarczająco duża liczba chętnych

na godz. 12:30 spotkanie nie odbędzie się

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.zamek.wroclaw.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ