Kalendarz imprez
  

KALENDARZ IMPREZ 2017

Brzdąc na Zamku „Mali matematycy_ Figury płaskie”
23 września 2017, godzina 11:00 i 12:30*

• Bilety 15 zł www.strefazajec.pl

 

 

 

 

• Czas trwania 60 minut

• Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 do 8 lat

*jeśli nie uzbiera się wystarczająco duża ilość chętnych nie odbędzie się spotkanie o godzinie 12:30


Serdecznie zapraszamy na zajęcia matematyczne dla dzieci. Ich celem jest rozwijanie myślenia matematycznego, poznawanie i utrwalanie pojęć matematycznych, a także zastosowania matematyki w życiu. Dzieci uczą się matematyki poprzez zabawy muzyczne, plastyczne i ruchowe. Na naszych zajęciach wzmacniamy koordynację wzrokowo-ruchową. Mamy dużo ćwiczeń manipulacyjnych, które doskonalą sprawność motoryki małej. Zachęcamy dzieci do koncentracji w trakcie wykonywanych zadań.


FIGURY PŁASKIE
Pierwsze zajęcia matematyczne skoncentrowane będą na figurach płaskich. Dzieci będą uczyć się o nich poprzez zabawę muzyczno-ruchową, piosenkę, rysunek oraz grę planszową. Do wspólnej zabawy z dziećmi zapraszamy także rodziców.

 


 

 

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.zamek.wroclaw.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ