Kalendarz imprez
  

KALENDARZ IMPREZ 2017

Plener fotograficzny Grupy Trzymającej Aparaty
12.08 - 20.08.2017
Warsztaty, prelekcje, wystawy
Plener zakończy się wystawą:

 wernisaż 18 sierpnia, godzina 19:00

 

Wystawa, na której prezentujemy 111 zdjęć z pleneru,

czynna do 17 września, wstęp wolny

 

 

  

   

   

  

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na plener fotograficzny Grupy Trzymającej Aparaty, który odbędzie w dniach 12-20 sierpnia 2017 roku we Wrocławiu.
Udział w plenerze może wziąć każdy, niezależnie od wieku, sprzętu i umiejętności fotograficznych jakie posiada. Udział jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają we własnym zakresie jedynie koszty wyżywienia i noclegów oraz bilety wstępu do galerii, muzeów, itp.


Plener zakończy się wystawą w Centrum Kultury Zamek w Leśnicy, na którą odbitki przygotuje nam firma FujiFilm.


Podczas pleneru warsztaty fotografii aktu przeprowadzi artysta z Czech - Jiří Růžek (www.jiriruzek.net), natomiast warsztaty fotografii otworkowej zostaną przeprowadzone przez Romana Barana, animatora i instruktora fotografii, a także organizatora Brzeskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej, który odbywa się w ramach obchodów Światowego Dnia Fotografii Otworkowej. W programie pleneru przewidzieliśmy jednodniowy wyjazd do Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie na Festiwal Zabytków Techniki, spacery połączone ze zwiedzaniem Wrocławia, prelekcje teoretyczne oraz prezentację i testowanie najnowszego sprzętu fotograficznego FujiFilm.


Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny można odnaleźć na stronie:
www.plenery.org        

Zapraszamy!


Partnerzy pleneru:
• FUJIFILM Europe GmbH, Poland;
• Centrum Kultury Zamek w Leśnicy;
• Wroclovers

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.zamek.wroclaw.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ