Kalendarz imprez
  

KALENDARZ IMPREZ 2017

Lazare Gvimradze - wystawa prac

czynna do 16 sierpnia

wstęp wolny

 

 

Wystawa na 1 piętrze. Lazare Gvimradze to 24-letni artysta z Tbilisi w Gruzji. Kochał rysować od najmłodszych lat. Gdy na rynku pojawiły się tablety, ponownie odkrył swoją pasję do sztuki, mimo, że jego wykształcenie i praca zawodowa nie są z nią związane. Obecnie traktuje grafikę jako hobby. Tworzy prace w klimatach science-fiction i fantasy. Inspirują go filmy, pokazy, gry wideo. Prace – w stylu opartym na wektorach, wytwarza przy użyciu swojego iPada, które stało się jego ulubionym narzędziem do tworzenia. Jego inspirację są zarówno współcześni mistrzowie cyfrowej sztuki, jak i weterani tworzący technikami tradycyjnymi, tacy jak Ralph McQuarrie czy SydMead.

 

 

Wystawa zawiera cyfrowe dzieła sztuki zainspirowane BioWare, fantastycznonaukową fabularną grą wideo, Mass Effect i Mass Effect: Andromeda. Cyfrowy artysta Lazare Gvimradze bada różne tematy epickiej przestrzeni, kładąc nacisk na prezentację Andromedy i piękno obcych światów. Każda grafika została stworzona całkowicie na iPadzie.

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.zamek.wroclaw.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ