Kalendarz imprez
  

KALENDARZ IMPREZ 2017

 

"Łukasz Solecki rysunek 1 : 4 : 9"
wernisaż piątek 7 kwietnia godz. 18:30
Wystawa czynna do 3 maja, wstęp wolny

 

 

 

Eksponowane na wystawie 40 rysunków Łukasza Soleckiego, to przetworzone kadry rzeczywistości – takich obiektów jak: bloki mieszkalne, czy pejzaże.

Sam tytuł 1 : 4 : 9 odwołuje się do proporcji bryły, monolitu, który stanowi

najważniejszy motyw w ostatnich pracach. Podczas wystawy w Centrum Kultury Zamek zostanie zaprezentowanych dziewięć nowych rysunków, jeszcze niepokazywanych.

 

 

"Nie mogę określić o co mi chodzi dokładnie w pracach. Najbliżej byłyby pustka i entropia jako stany permanentne, ale bez tych negatywnych konotacji funkcjonujących potocznie. Stan odklejenia się, zawinięcia tego wszystkiego, co zostało nadbudowane".

 

Łukasz Solecki urodził się w 1982 r. w Rzeszowie. Studiował Architekturę i Urbanistykę na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Sztukę Rejestracji Obrazu na Wydziale Komunikacji Multimedialnej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.
Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, projektowaniem graficznym. Prowadzi studio rysunku przygotowując do egzaminów na studia projektowe.

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.zamek.wroclaw.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ